foto

foto

poniedziałek, 23 grudnia 2013

Pogodnych Świąt i wspaniałego Nowego Roku!

Wszystkim moim wiernym czytelnikom życzę szczęśliwych, zdrowych i pogodnych Świąt a w nadchodzącym  2014 roku, wielu nowych wrażeń i pasjonujących spotkań z Paryżem!

23 komentarze:

 1. Samych świątecznych dobroci! Bardzo lubię wędrować z Tobą po Francji i przyległościach:) Pozdrowienia serdeczne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kłaniam się nisko i odwzajemniam życzenia! Postaram się, aby przyszły rok był jeszcze ciekawszy dla czytelników "Widoku":)

   Usuń
 2. Wzajemnie, nasz nieoceniony "Widoku". Chętnie zachowam w stęsknionym serduszku życzenia możliwych spotkań z twoim Paryżem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, postaram się sprostać życzeniom!

   Usuń
 3. Radosnego świętowania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego i wielu ciekawych tematów !! :):)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wzajemnie!!! Szczególnie pasjonujących spotkań z Paryżem możesz być pewna :) Złota kula z fotografii dobrze wróży na 2014 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli zapowiada się nam jeszcze ciekawszy rok?:))

   Usuń
 6. Wszystkiego dobrego na te piękne święta:-)))
  Asia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i życzę również udanego Nowego Roku!

   Usuń
 7. O, jest i złota bombka na mega choinkę! Pewnie, co się bawić w tysiąc drobiazgów..., żeby tylko drzewko odpowiednie znaleźć. Chyba trzeba by wyruszyć do puszczy albo dżungli. Ale to już zostawmy globtroterom. My preferujemy spacery paryskie lub niespodziewane przeskoki tam, dokąd rzuca nas sztuka, więc zupełnie nie według geograficznego klucza. Holly, pięknych, radosnych, inspirujących i wyciszonych (nie ma sprzeczności) Świąt. I weny na Cały Nowy Rok. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Tamaryszku, Tobie również życzę inspiracji i weny w przyszłym roku i aby nie zabrakło nam motywacji do pisania! Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Z życzeniami świątecznymi nie zdążyłam, bo wyjechałam na święta. Ale życzę Dobrego Roku obfitującego we wspaniałe odkrycia literacko-teatralno-filmowo-muzyczno-podróżnicze, albo w odwrotnej kolejności i aby wszystko się pięknie poukładało, co ma się poukładać. A taki bombowy (bomkowy) widok zawsze mile widziany :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Guciu,
   Dziękuję z życzenia! Ja również życzę Ci ,aby zrealizowało się to, co ma się zrealizować, wielu pasjonujących podróży i spotkań z ciekawymi ludźmi:)

   Usuń
 10. Złota bomba , tylko miasto pełne romantyzmu może tak oczarować :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Holly wracaj bo tenskno i pusto:( poczytałam bym coś nowego:)

  OdpowiedzUsuń