foto

foto

niedziela, 6 stycznia 2013

Czego Wam życzyć w Nowym Roku?


Życzenia Noworoczne. Od kilku dni czytam je na blogach, facebooku, kartkach pocztowych, przysyłane SMS-ami, składane przez rodzinę, dalszych i bliższych przyjaciół i znajomych, dostawców prądu i gazet, płynące prawie z całego świata. Teraz moja kolej.  
Czego  Wam życzyć, czytelnikom tego „ paryskiego” bloga? Po długim zastanowieniu doszłam do wniosku, że chciałabym Wam życzyć po prostu znalezienia swojego miejsca na ziemi. Ja tego miejsca szukałam dość długo i wiem, że to bardzo ważne, może nawet najważniejsze. A  skąd wiadomo, że to jest właśnie to miejsce? Myślę, że po prostu takie rzeczy się wie, na przykład zasypiając i mając w głowie pełno planów na następny dzień. To taka codzienna radość życia, spacerowania, wyprowadzania psa, słuchania muzyki i bycia zaskakiwanym wszystkim co nas otacza. Każde miejsce może być tym naszym, ale nie każdy w każdym miejscu potrafi i chce żyć.

Życzę Wam również wielu cudownych wycieczek, przede wszystkim do Paryża, tych realnych i tych wirtualnych, bo jak powszechnie wiadomo, jest to miasto szczęśliwych i zakochanych i pewnie nigdy innym nie będzie!

Szczęśliwe miasto zamieszkują szczęśliwi ludzie, śpiewający szczęśliwe ballady. Oto moja dla Was na Nowy Rok 2013

7 komentarzy:

 1. Przyjmuję zatem i kolejne życzenia, z wzajemnością kłaniając się po staropolsku, gospodyni bloga.
  Pomyślności w szczęśliwym mieście :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Dziękuję! Szczęśliwe miasto nie dla wszystkich, jak się okazuje...Depardieu woli Moskwę i nomen omen...Mordowię. W każdym bądź razie słynny aktor chyba też właśnie znalazł swoje miejsce na ziemi...czemu nie?

   Usuń
 2. Dziękujemy i za życzenia i za to, że chcesz nam pokazywać Paryż swoimi oczami, mam nadzieję, że jeszcze długo będzie Ci się chciało, wszystkiego dobrego na Nowy Rok ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Dziękuję! Koniec roku był raczej chudy, ale wróciłam z wakacji pełna energii. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń

 3. Dziękuję! Wzajemnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz, po wszystkich życzeniach na licznych poziomach komunikacji, pozostaje już tylko życzyć, żeby się spełniło :)

  OdpowiedzUsuń